KONDİSYON MALZEMESİ - Delta DS 1005 Çekme Egzersiz Lastikli Twist & Shape Stepper

Açıklama Yorumlar (0) Taksit Seçenekleri

TWIST AND SHAPE 

Twist and Shape kardiyo çalışması çerçevesinde direnç sistemi uygulayarak tüm vücudun sıkı ve formda kalmasını sağlar. İki hareketi aynı anda yapabilmenizi sağlayarak hareketlerden biriyle kalçalarınızın ve bel bölgenizin incelmesini diğeriyle vücudunuzun üst tarafının çalışmasını sağlar. 

Twist & Shape Sağa - Sola ve Aşağı Yukarı hareket eden ve kasları değişik açılardan çalıştıran eşsiz bir alettir Aletin hidrolik yapısı dizlerde ve ayak bileklerine basınç binmesini engellemektedir. 

Dönüş hareketleri sayesinde Kardiyovasküler çalışma yapabilir ve kısa sürede yağ yakabilirsiniz. Aynı zamanda ekstra güç bantları sayesinde kollarınızı da çalıştırarak triseps ve bisepslerinizi güçlendirebilirsiniz. 

Tüm vucudunuzu aynı anda çalıştıran bir fitness ürünüdür. Twist and Shape’i Direnç bantları olmadan da kullanabilirsiniz 

Kalori ekranından vücudunuzdaki gelişmeleri izleyebilirsiniz. 

Twist &Shape in 5 fonksiyonlu elektronik bir ekranı bulunmaktadır:
Antreman süresini izleyebilir, Toplam adım sayınızı takip edebilir, dakikada attığınız adım sayısını tespit edebilir, yaktığınız kaloriyi görebilirsiniz.
Ekranı sıfırlamak için ekran düğmesi 2 saniye basılı tutulur.
LCD ekran 4 dakika boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanır. 

Maksimum kullanıcı ağırlığı 120 kilodur. 
1 x Twist&Shape 
2 x Direnç Bantı 
1 x Kalori Ekranı 
1 x Kullanma klavuzu

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler (275)
Bu Kategorinin en çok satılanları listesi
Etiketler: Delta DS 1005 Çekme Egzersiz Lastikli Twist & Shape Stepper, delta kondisyon malzemeleri, delta kondisyon ürünleri, toptan delta kondisyon malzemeleri, toptan delta kondisyon ürünleri, delta toptan kondisyon malzemeleri, delta toptan kondisyon ürünleri, kondisyon malzemeleri, kondisyon ürünleri, toptan kondisyon malzemeleri, toptan kondisyon ürünleri, istanbul toptan kondisyon malzemeleri, istanbul toptan kondisyon ürünleri, twister, bel inceltme diski