Ürün Filtrele
Temizle
Fiyata Göre:
Kategoriler:
Üreticiler:
Kategoriler

NEOPREN ÜRÜNLER

In the category NEOPREN ÜRÜNLER you can buy more than 0 products, such as .
Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Avessa Amatör Lapa (Çift) Kırmızı
Çift olarak satılır. Ebatlar: 22 cm x 18 cm Pad kalınlığı: 4 cm Materyal: Sentetik deri Bireysel amatör kullanıcılar için üretilmiştir. Çok hafiftir ve ku..
149.00TL
Avessa BK100 Bel Korsesi 25 cm
25 cm bel korsesi ..
43.00TL
Avessa NEW-3 Body Eldiveni Mavi - Siyah
Ağırlık (halter) çalışmalarında ya da bisiklet/motosiklet kullanırken çok rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz kalitede üretilmiştir. S-M-L-XL-XXL  ..
49.90TL
Avessa Rex Body Eldiveni S-M-L-XL-XXL
Avessa Rex Body Eldiveni S-M-L-XL ..
49.90TL
Avessa Taekwondo Ayaküstü Koruyucu (XS-S-M-L-XL)
Avessa Taekwondo Ayak Üstü Koruyucu TAK 100 Avessa taekwondo ayaküstü koruyucu, yüksek performans ve daha fazla koruma için yapılmıştır.Müsabakalarda ve antre..
99.90TL
Basketbol Kolluğu
%50 Pamuk Likra, %50 Elastan malzemeden üretilmiştir ve bu özelliği sayesinde her beden için uygundur. ..
9.90TL
Cyclone Çorap Bileklik Ayak Koruyucu
Cyclone Çorap Bileklik Ayak Koruyucu Kick boks Muay Thai gibi branşlarda kullanılan ayak bilek ve üst kısmını kaplayan koruma malzemesidir.Torba lapa çalışmalarında ayağın ü..
20.25TL
Hattrick MeshBack Fitness Eldiveni
Hattrick MeshBack Fitness Eldiveni  Hattrick fitness eldiveni ile yapacağınız egzersizlerde(ağırlık çalışmaları,bisiklet,motorsiklet kullanırken vs.) avuç içlerinizin zara..
0.00TL
Hattrick Neo-Fit Fitness Eldiveni
Hattrick Neo-Fit Fitness Eldiveni ● Beden: S,M,L,XL,XXL ● Likralı,Hava Alabilen Materyalden Üretilmiştir. ● Bilekte bulunan Cırtları sayesinde bileğinizi sıkıca sarar ..
0.00TL
Hattrick Strick Fitness Eldiveni
Hattrick Strick Fitness Eldiveni    BEDEN:S-M Renk:Kırmızı - Gri - Mavi Likralı Hava alabilen Materyalden üretilmiştir Bilekte bulunan cırtları sayesinde bileğinizi sıkıc..
0.00TL
Hattrick Vital Fitness Eldiveni
Hattrick Vital Fitness Eldiveni  Hattrıck fitness eldiveni ile yapacağınız egzersizlerde (ağırlık çalışmaları,bisiklet,kullanırken vs.) avuç içlerinizin zarar görmesi..
0.00TL
Havlu Terleme Bilekliği 12 'li Paket
Profesyonel Havlu Terleme Bilekliği 12 Li Paket ..
60.00TL
Kaptan Kolluğu (Bandı) 12'li Paket
- Kullanım alanları: Futbol müsabakalarında kaptanı belirtmek için kullanılır - Diğer özellikleri: Kullanıcının kolundan düşmemesi için kolunun geçeceği lastik kıs..
69.90TL
Medikal Ayak Bileği Bandajı
Medikal Ayak Bileği Bandajı Ayak Bileği Bandajı ayak bileği bölgesindeki burkulma ve incinmelere karşı koruyucudur. Çeşitli sportif etkinlikler için uygundur. Burkulmu..
13.50TL
Selex Neopren Ayak Bilekliği Vakum
Materyal : Neopren Renk         : Siyah Zayıf ya da zorlanmış ayak bileği için baskı (sıkıştırma) ve destek sağlar Vücut ısısını muhafaza ederek ayak bileğini sıcak ..
37.00TL
Selex Neopren Baldırlık Vakum
Materyal : Neopren Renk        : Siyah Zayıf ya da zorlanmış alt baldır için baskı (sıkıştırma) ve destek sağlar. Vücut ısısını muhafaza ederek alt baldırı sıcak tut..
51.00TL
Selex Neopren Dirseklik Vakum
Materyal : Neopren Renk         : Siyah Dirsek bölgesindeki ağrıyı uyguladığı baskı sonucu azaltır. Eklem bölgesindeki hareketlere bağlı olarak genişleme ve daralma g&..
52.00TL
Selex Neopren El Bilekliği Vakum Kısa
Materyal : Neopren Renk         : Siyah İncinmiş bileğin üzerine baskı yaparak ağrının hafiflemesine yardımcı olur. Zorlanmış ya da zayıf bölgeye sıkı destek sağlar. ..
31.00TL
Selex Neopren El Bilekliği Vakum Uzun
Materyal : Neopren Renk         : Siyah İncinmiş bileğin üzerine baskı yaparak ağrının hafiflemesine yardımcı olur. Zorlanmış ya da zayıf bölgeye sıkı destek sağlar. ..
35.00TL
Selex Neopren Kapalı Dizlik
Materyal : Neopren Renk        : Siyah Zayıf ya da zorlanmış diz için baskı (sıkıştırma) ve destek sağlar. Vücut ısısını muhafaza ederek diz eklemini sıcak tutmaya v..
15.00TL
Selex Neopren Ortası Açık Dizlik Vakum
Materyal : Neopren Renk        : Siyah Zayıf ya da zorlanmış diz için baskı (sıkıştırma) ve destek sağlar. Vücut ısısını muhafaza ederek diz eklemini sıcak tutmaya v..
62.00TL
Selex Neopren Üst Baldırlık
Materyal : Neopren Renk        : Siyah Zayıf ya da zorlanmış üst baldır için baskı (sıkıştırma) ve destek sağlar. Vücut ısısını muhafaza ederek üst baldırı..
14.00TL
Selex VD 102 Voleybol Dizliği
Selex VD-100-02-04 Senior Voleybol Dizliği   Elastiki yapısı sayesinde kolay giyilip çıkartılır. Nefes alan kumaş sayesinde terlemeleri engeller. Ergonomik yapısıyla hareketlerin..
39.00TL
Selex VD 104 Voleybol Dizliği
Selex VD 104 Senior Voleybol Dizliği   Elastiki yapısı sayesinde kolay giyilip çıkartılır. Nefes alan kumaş sayesinde terlemeleri engeller. Ergonomik yapısıyla hareketlerinizi kı..
42.00TL
Selex VD 200 Voleybol Dizliği
Selex VD-200 SENIOR Voleybol Dizliği   Elastiki yapısı sayesinde kolay giyilip çıkartılır. Nefes alan kumaş sayesinde terlemeleri engeller. Ergonomik yapısıyla(süngerindeki ..
63.00TL
Selex VD 600 Voleybol Dizliği
Selex VD-600 Voleybol Dizliği Elastiki yapısı sayesinde kolay giyilip çıkartılır. Nefes alan kumaş sayesinde terlemeleri engeller. Ergonomik yapısıyla hareketlerinizi kısıtlamaz. Yapı..
79.00TL
Bu Kategorinin en çok satılanları listesi