Ürün Filtrele
Temizle
Fiyata Göre:
Üreticiler:
Kategoriler

AYAK BİLEKLİĞİ

In the category AYAK BİLEKLİĞİ you can buy more than 0 products, such as .
Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Avessa Ayak Bilekliği Kırmızı Siyah Saks S-M-L-XL
Avessa Ayak Bilekliği Kırmızı Siyah Saks S-M-L-XL ..
17.90TL
Busso 6982 Ayak Bilekliği (S-M-L-XL)
Zayıf ya da zorlanmış ayak bileği için destek sağlar. Ağrıların hafiflemesine yardımcı olur. Yaralanma sonrası ayak bileğinin hızlıca iyileşmesine yardımcı olur. Esnek ve rahat bir diz..
17.50TL
Busso 8901 Bandajlı Ayak Bilekliği (S-M-L-XL)
  Çıkarılabilir ve ayarlanabilir esnek band sayesinde ayak bileğine ekstra destek ve baskı yapılır.  Zayıf ya da zorlanmış ayak bileği için baskı (sıkı..
25.00TL
Busso 8906 Ayarlanabilir Ayak Bilekliği
Zayıf ya da zorlanmış ayak bileği için destek sağlar. Ağrıların hafiflemesine yardımcı olur. Yaralanma sonrası ayak bileğinin hızlıca iyileşmesine yardımcı olur. Cırtlı ayarlanabilir b..
24.00TL
Cyclone Çorap Bileklik Ayak Koruyucu
Cyclone Çorap Bileklik Ayak Koruyucu Kick boks Muay Thai gibi branşlarda kullanılan ayak bilek ve üst kısmını kaplayan koruma malzemesidir.Torba lapa çalışmalarında ayağın ü..
20.25TL
Delta RV 8090 Ayak Bileği (S - M - L - XL)
Neopren (%80) kumaştan üretilmiştir Zayıf ya da zorlanmış ayak bileği için baskı (sıkıştırma) ve destek sağlar Ilık suda elde yıkanır Topuk açıkta kalacak şekilde üret..
17.50TL
Delta RV 8110 Bandajlı Ayak Bilekliği(S - M - L - XL)
Neopren (%80) kumaştan üretilmiştir Zayıf ya da zorlanmış ayak bileği için baskı (sıkıştırma) ve destek sağlar Hem sağ hem sol ayağa uygundur Ilık suda elde yıkanır Small: 15,6 ..
29.90TL
Medikal Ayak Bileği Bandajı
Medikal Ayak Bileği Bandajı Ayak Bileği Bandajı ayak bileği bölgesindeki burkulma ve incinmelere karşı koruyucudur. Çeşitli sportif etkinlikler için uygundur. Burkulmu..
13.50TL
Selex Neopren Ayak Bilekliği Vakum
Materyal : Neopren Renk         : Siyah Zayıf ya da zorlanmış ayak bileği için baskı (sıkıştırma) ve destek sağlar Vücut ısısını muhafaza ederek ayak bileğini sıcak ..
25.00TL
Bu Kategorinin en çok satılanları listesi